SABAH SABAH...


Rüyalarımda sahiller, palmiyeler, engin denizler, cıbıl çocuklar, kumdan kaleler görüyorum ve uyanınca derin bir iç çekiyorum... Daha önce de söylemişmiydim, soğuktan nefret ediyorum diye? Hal böyle olunca evden çıkmayıp, bolca evde yemek pişirip, fotoğraflar çekip bloğa koymam da gerekir. Daha önce fotoğraf makinam olmadığını da söylemişmiydim:))

Uzun zamandır blog ile ilgilenmedim ama çalıştım, sizi temin ederim. Zamanla işler yoluna koyulur, paralanır ve fotoğraf makinası alırsam, buraya da yazıyorum, haftada bir yazmazsam iki olsun. Fotoğraf makinam yok ama can dostlarım var. Bu canlardan, Emel, dün geldi ve bolca fotoğraf çekti. Emeğine ve ellerine sağlık, mutfağın bu şahane fotoğraflarını göndermiş.

Bu seferlik affınıza sığınarak kısa kesiyor, her pazar günü Kasımpaşa'da İnebolu pazarına bekliyorum hepinizi. Hazırlanırken de dinlemek için bir link... Sevgiler.Fotoğraflar: Emel Yenigelen

1 yorum:

  1. Mutfağın ve şu kiticik çok güzel! Yemek yapmayı beceremeyen ben şu mutfakta şaheserler yaratırmışım gibi hissettim bir an. :)
    Eline sağlık neşeli ve eğlenceli bir blog hazırlamışsın.

    YanıtlaSil